12293 | Filly Farm - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12293 |
| Pattern Name | Filly Farm |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 25" |
| Vertical Repeat | 25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12293 | Filly Farm - Mag Fabric
12293 | Filly Farm - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12293 |
| Pattern Name | Filly Farm |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 25" |
| Vertical Repeat | 25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Original: $88.40
-65%$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12293 |
| Pattern Name | Filly Farm |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 25" |
| Vertical Repeat | 25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |












