12295 | Quinbury Lush - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12295 |
| Pattern Name | Quinbury Lush |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.75" |
| Vertical Repeat | 17.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12295 | Quinbury Lush - Mag Fabric
12295 | Quinbury Lush - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12295 |
| Pattern Name | Quinbury Lush |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.75" |
| Vertical Repeat | 17.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12295 |
| Pattern Name | Quinbury Lush |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.75" |
| Vertical Repeat | 17.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |












