12323 | Kurtz Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12323 |
| Pattern Name | Kurtz Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 51% POLY, 27% ACRYLIC, 22% COTTON |
| Double Rubs | 25,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Small Scales |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12323 | Kurtz Earth - Mag Fabric
12323 | Kurtz Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12323 |
| Pattern Name | Kurtz Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 51% POLY, 27% ACRYLIC, 22% COTTON |
| Double Rubs | 25,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Small Scales |
Original: $105.40
-65%$105.40
$36.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12323 |
| Pattern Name | Kurtz Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 51% POLY, 27% ACRYLIC, 22% COTTON |
| Double Rubs | 25,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Small Scales |












