12333 | Glenwood Forest - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12333 |
| Pattern Name | Glenwood Forest |
| Width | 52" |
| Horizontal Repeat | 18" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12333 | Glenwood Forest - Mag Fabric
12333 | Glenwood Forest - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12333 |
| Pattern Name | Glenwood Forest |
| Width | 52" |
| Horizontal Repeat | 18" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12333 |
| Pattern Name | Glenwood Forest |
| Width | 52" |
| Horizontal Repeat | 18" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Leaf |












