124/1004 | Hummingbirds, Yellow/Blue Animals - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/1004 |
| Pattern Name | Hummingbirds |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

124/1004 | Hummingbirds, Yellow/Blue Animals - Cole & Son Wallpaper
124/1004 | Hummingbirds, Yellow/Blue Animals - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/1004 |
| Pattern Name | Hummingbirds |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/1004 |
| Pattern Name | Hummingbirds |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 21" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
















