Mx9665 | Astoria, Peacock Estate - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9665 |
| Pattern Name | Peacock Estate |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9665 | Astoria, Peacock Estate - Ronald Redding Wallpaper
Mx9665 | Astoria, Peacock Estate - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9665 |
| Pattern Name | Peacock Estate |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Original: $212.50
-65%$212.50
$74.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9665 |
| Pattern Name | Peacock Estate |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Animals |















