124/3015 | Flora, Pink/Purple Floral - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/3015 |
| Pattern Name | Flora |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 35.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

124/3015 | Flora, Pink/Purple Floral - Cole & Son Wallpaper
124/3015 | Flora, Pink/Purple Floral - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/3015 |
| Pattern Name | Flora |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 35.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/3015 |
| Pattern Name | Flora |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 35.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |











