175/1001M | Couture Carousel, Multi Novelty - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 175/1001M |
| Pattern Name | Couture Carousel |
| Collection | Harrods Couture Carousel X Cole & Son |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 45%;BINDER - 20%;MINERAL FILLERS - 20%;POLYESTER - 15% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

175/1001M | Couture Carousel, Multi Novelty - Cole & Son Wallpaper
175/1001M | Couture Carousel, Multi Novelty - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 175/1001M |
| Pattern Name | Couture Carousel |
| Collection | Harrods Couture Carousel X Cole & Son |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 45%;BINDER - 20%;MINERAL FILLERS - 20%;POLYESTER - 15% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Original: $626.85
-65%$626.85
$219.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 175/1001M |
| Pattern Name | Couture Carousel |
| Collection | Harrods Couture Carousel X Cole & Son |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 45%;BINDER - 20%;MINERAL FILLERS - 20%;POLYESTER - 15% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |











