126/10036 | Tile Toile, Blue Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/10036 |
| Pattern Name | Tile Toile |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 41.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/10036 | Tile Toile, Blue Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
126/10036 | Tile Toile, Blue Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/10036 |
| Pattern Name | Tile Toile |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 41.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Original: $533.93
-65%$533.93
$186.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/10036 |
| Pattern Name | Tile Toile |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 41.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |












