2023121.1523.0 | Hazelwood Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023121.1523.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 52.5" |
| Vert. Repeat | 45.5" |
| Horz. Repeat | 52.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Sage |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2023121.1523.0 | Hazelwood Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2023121.1523.0 | Hazelwood Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023121.1523.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 52.5" |
| Vert. Repeat | 45.5" |
| Horz. Repeat | 52.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Sage |
| Theme | Jacobean |
Original: $390.60
-65%$390.60
$136.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023121.1523.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 52.5" |
| Vert. Repeat | 45.5" |
| Horz. Repeat | 52.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Sage |
| Theme | Jacobean |












