2025120.3524.0 | Bradstock, Showroom Exclusive - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025120.3524.0 |
| Pattern Name | Bradstock |
| Collection | Showroom Exclusive |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 26.5" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025120.3524.0 | Bradstock, Showroom Exclusive - Lee Jofa Fabric
2025120.3524.0 | Bradstock, Showroom Exclusive - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025120.3524.0 |
| Pattern Name | Bradstock |
| Collection | Showroom Exclusive |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 26.5" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025120.3524.0 |
| Pattern Name | Bradstock |
| Collection | Showroom Exclusive |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 26.5" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |












