2025127.319.0 | Rosemont Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025127.319.0 |
| Pattern Name | Rosemont Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 51.5" |
| Vert. Repeat | 30" |
| Horz. Repeat | 26.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025127.319.0 | Rosemont Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2025127.319.0 | Rosemont Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025127.319.0 |
| Pattern Name | Rosemont Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 51.5" |
| Vert. Repeat | 30" |
| Horz. Repeat | 26.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025127.319.0 |
| Pattern Name | Rosemont Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 51.5" |
| Vert. Repeat | 30" |
| Horz. Repeat | 26.25" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Floral |












