2025130.330.0 | Harper Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025130.330.0 |
| Pattern Name | Harper Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 33.42" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Sage |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025130.330.0 | Harper Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2025130.330.0 | Harper Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025130.330.0 |
| Pattern Name | Harper Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 33.42" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Sage |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025130.330.0 |
| Pattern Name | Harper Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 33.42" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Sage |
| Theme | Floral |












