2025132.30.0 | Safari Warp Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025132.30.0 |
| Pattern Name | Safari Warp Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 57.48" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 54.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 64%;POLYESTER - 36% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | LIGHT |
| Color | Gold |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025132.30.0 | Safari Warp Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2025132.30.0 | Safari Warp Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025132.30.0 |
| Pattern Name | Safari Warp Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 57.48" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 54.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 64%;POLYESTER - 36% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | LIGHT |
| Color | Gold |
| Theme | Animal Skin |
Original: $365.40
-65%$365.40
$127.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025132.30.0 |
| Pattern Name | Safari Warp Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 57.48" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 54.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 64%;POLYESTER - 36% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | HH |
| Durability | LIGHT |
| Color | Gold |
| Theme | Animal Skin |












