2025145.17.0 | Onda Stripe, Paolo Moschino Cornucopia - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025145.17.0 |
| Pattern Name | Onda Stripe |
| Collection | Paolo Moschino Cornucopia |
| Width | 52.25" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 8.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 63%;COTTON - 28%;NYLON - 9% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025145.17.0 | Onda Stripe, Paolo Moschino Cornucopia - Lee Jofa Fabric
2025145.17.0 | Onda Stripe, Paolo Moschino Cornucopia - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025145.17.0 |
| Pattern Name | Onda Stripe |
| Collection | Paolo Moschino Cornucopia |
| Width | 52.25" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 8.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 63%;COTTON - 28%;NYLON - 9% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025145.17.0 |
| Pattern Name | Onda Stripe |
| Collection | Paolo Moschino Cornucopia |
| Width | 52.25" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 8.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 63%;COTTON - 28%;NYLON - 9% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |












