2025146.194.0 | Haywood Emb Panel, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025146.194.0 |
| Pattern Name | Haywood Emb Panel |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 110.23" |
| Horz. Repeat | 53.54" |
| Unit of measure | PANEL |
| Content | LINEN - 71%;ACRYLIC - 29% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025146.194.0 | Haywood Emb Panel, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2025146.194.0 | Haywood Emb Panel, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025146.194.0 |
| Pattern Name | Haywood Emb Panel |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 110.23" |
| Horz. Repeat | 53.54" |
| Unit of measure | PANEL |
| Content | LINEN - 71%;ACRYLIC - 29% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |
Original: $1,452.15
-65%$1,452.15
$508.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025146.194.0 |
| Pattern Name | Haywood Emb Panel |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 110.23" |
| Horz. Repeat | 53.54" |
| Unit of measure | PANEL |
| Content | LINEN - 71%;ACRYLIC - 29% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |












