2026101.3.0 | Farah Woven, Paolo Moschino Woven Collection - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026101.3.0 |
| Pattern Name | Farah Woven |
| Collection | Paolo Moschino Woven Collection |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 10.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 55%;COTTON - 45% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Ikat |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2026101.3.0 | Farah Woven, Paolo Moschino Woven Collection - Lee Jofa Fabric
2026101.3.0 | Farah Woven, Paolo Moschino Woven Collection - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026101.3.0 |
| Pattern Name | Farah Woven |
| Collection | Paolo Moschino Woven Collection |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 10.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 55%;COTTON - 45% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Ikat |
Original: $469.35
-65%$469.35
$164.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026101.3.0 |
| Pattern Name | Farah Woven |
| Collection | Paolo Moschino Woven Collection |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 10.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 55%;COTTON - 45% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Ikat |












