2026102.3.0 | Bagatelle Stripe, Paolo Moschino Woven Collection - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026102.3.0 |
| Pattern Name | Bagatelle Stripe |
| Collection | Paolo Moschino Woven Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 6.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2026102.3.0 | Bagatelle Stripe, Paolo Moschino Woven Collection - Lee Jofa Fabric
2026102.3.0 | Bagatelle Stripe, Paolo Moschino Woven Collection - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026102.3.0 |
| Pattern Name | Bagatelle Stripe |
| Collection | Paolo Moschino Woven Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 6.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Original: $299.25
-65%$299.25
$104.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026102.3.0 |
| Pattern Name | Bagatelle Stripe |
| Collection | Paolo Moschino Woven Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 6.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |












