2054 | Blomsterhav, Taupe - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 2054 |
| Pattern Name | Blomsterhav |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 19 3/8" (49CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 19 1/4" (49CM) |
| Vertical Repeat | 19 1/4" (49CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




2054 | Blomsterhav, Taupe - Borastapeter Wallpaper
2054 | Blomsterhav, Taupe - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 2054 |
| Pattern Name | Blomsterhav |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 19 3/8" (49CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 19 1/4" (49CM) |
| Vertical Repeat | 19 1/4" (49CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 2054 |
| Pattern Name | Blomsterhav |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 19 3/8" (49CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 19 1/4" (49CM) |
| Vertical Repeat | 19 1/4" (49CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
























