4148-27415 | PrintWorks, Hollyhock Aqua Floral Crest - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-27415 |
| Pattern Name | Hollyhock Aqua Floral Crest |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4148-27415 | PrintWorks, Hollyhock Aqua Floral Crest - Chesapeake Wallpaper
4148-27415 | PrintWorks, Hollyhock Aqua Floral Crest - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-27415 |
| Pattern Name | Hollyhock Aqua Floral Crest |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $82.50
-65%$82.50
$28.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-27415 |
| Pattern Name | Hollyhock Aqua Floral Crest |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












