4164-50945 | Westbury Forest, Delamere Mono Wall Mural - Advantage Wallpaper
| Brand | Advantage |
| Pattern Number | 4164-50945 |
| Pattern Name | Delamere Mono Wall Mural |
| Collection | Westbury Forest |
| Width | 19.6" |
| Match | Reverse |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 6 Panels measuring 9.8-ft wide by 9.8-ft tall when assembled |
| Color | Grey |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4164-50945 | Westbury Forest, Delamere Mono Wall Mural - Advantage Wallpaper
4164-50945 | Westbury Forest, Delamere Mono Wall Mural - Advantage Wallpaper
| Brand | Advantage |
| Pattern Number | 4164-50945 |
| Pattern Name | Delamere Mono Wall Mural |
| Collection | Westbury Forest |
| Width | 19.6" |
| Match | Reverse |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 6 Panels measuring 9.8-ft wide by 9.8-ft tall when assembled |
| Color | Grey |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Advantage |
| Pattern Number | 4164-50945 |
| Pattern Name | Delamere Mono Wall Mural |
| Collection | Westbury Forest |
| Width | 19.6" |
| Match | Reverse |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 6 Panels measuring 9.8-ft wide by 9.8-ft tall when assembled |
| Color | Grey |
| Theme | Trees |
























