4164-M1826 | Westbury Forest, Herringbone Lavender Tweed - Advantage Wallpaper
| Brand | Advantage |
| Pattern Number | 4164-M1826 |
| Pattern Name | Herringbone Lavender Tweed |
| Collection | Westbury Forest |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Purple |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4164-M1826 | Westbury Forest, Herringbone Lavender Tweed - Advantage Wallpaper
4164-M1826 | Westbury Forest, Herringbone Lavender Tweed - Advantage Wallpaper
| Brand | Advantage |
| Pattern Number | 4164-M1826 |
| Pattern Name | Herringbone Lavender Tweed |
| Collection | Westbury Forest |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Purple |
| Theme | Fabric Texture |
Original: $59.00
-65%$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Advantage |
| Pattern Number | 4164-M1826 |
| Pattern Name | Herringbone Lavender Tweed |
| Collection | Westbury Forest |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Purple |
| Theme | Fabric Texture |
























