4169-83123 | Oak & Moss, Calvados Blue Linen Stripe - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-83123 |
| Pattern Name | Calvados Blue Linen Stripe |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Sure Strip |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4169-83123 | Oak & Moss, Calvados Blue Linen Stripe - Chesapeake Wallpaper
4169-83123 | Oak & Moss, Calvados Blue Linen Stripe - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-83123 |
| Pattern Name | Calvados Blue Linen Stripe |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Sure Strip |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-83123 |
| Pattern Name | Calvados Blue Linen Stripe |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Sure Strip |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |












