4191-83009 | Kitchen & Bath, Elijah Light Green Texture - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83009 |
| Pattern Name | Elijah Light Green Texture |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4191-83009 | Kitchen & Bath, Elijah Light Green Texture - Chesapeake Wallpaper
4191-83009 | Kitchen & Bath, Elijah Light Green Texture - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83009 |
| Pattern Name | Elijah Light Green Texture |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Textured |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83009 |
| Pattern Name | Elijah Light Green Texture |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Green |
| Theme | Textured |
























