4192-83123 | Plaid & Stripe, Calvados Blue Linen Stripe - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4192-83123 |
| Pattern Name | Calvados Blue Linen Stripe |
| Collection | Plaid & Stripe |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Easy Walls |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4192-83123 | Plaid & Stripe, Calvados Blue Linen Stripe - Chesapeake Wallpaper
4192-83123 | Plaid & Stripe, Calvados Blue Linen Stripe - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4192-83123 |
| Pattern Name | Calvados Blue Linen Stripe |
| Collection | Plaid & Stripe |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Easy Walls |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4192-83123 |
| Pattern Name | Calvados Blue Linen Stripe |
| Collection | Plaid & Stripe |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Easy Walls |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | About 56.4 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












