4201-16043 | Savanna, Midolin Blue Texture - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-16043 |
| Pattern Name | Midolin Blue Texture |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Wet Removable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4201-16043 | Savanna, Midolin Blue Texture - A-Street Wallpaper
4201-16043 | Savanna, Midolin Blue Texture - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-16043 |
| Pattern Name | Midolin Blue Texture |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Wet Removable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-16043 |
| Pattern Name | Midolin Blue Texture |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Wet Removable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
























