4201-20118 | Savanna, Herrgård Neutral Stripe - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-20118 |
| Pattern Name | Herrgård Neutral Stripe |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4201-20118 | Savanna, Herrgård Neutral Stripe - A-Street Wallpaper
4201-20118 | Savanna, Herrgård Neutral Stripe - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-20118 |
| Pattern Name | Herrgård Neutral Stripe |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-20118 |
| Pattern Name | Herrgård Neutral Stripe |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
























