4201-48004 | Savanna, Siv Slate Botanical - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-48004 |
| Pattern Name | Siv Slate Botanical |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4201-48004 | Savanna, Siv Slate Botanical - A-Street Wallpaper
4201-48004 | Savanna, Siv Slate Botanical - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-48004 |
| Pattern Name | Siv Slate Botanical |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4201-48004 |
| Pattern Name | Siv Slate Botanical |
| Collection | Savanna |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
























