4211-83538 | Private Reserve, Elkan Stripe Navy Herringbone - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83538 |
| Pattern Name | Elkan Stripe Navy Herringbone |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 3.61" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Spongeable |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4211-83538 | Private Reserve, Elkan Stripe Navy Herringbone - Ronald Redding Wallpaper
4211-83538 | Private Reserve, Elkan Stripe Navy Herringbone - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83538 |
| Pattern Name | Elkan Stripe Navy Herringbone |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 3.61" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Spongeable |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Original: $178.50
-65%$178.50
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83538 |
| Pattern Name | Elkan Stripe Navy Herringbone |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 3.61" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Spongeable |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












