4211-83542 | Private Reserve, Ticking Stripe Blue - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83542 |
| Pattern Name | Ticking Stripe Blue |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4211-83542 | Private Reserve, Ticking Stripe Blue - Ronald Redding Wallpaper
4211-83542 | Private Reserve, Ticking Stripe Blue - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83542 |
| Pattern Name | Ticking Stripe Blue |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83542 |
| Pattern Name | Ticking Stripe Blue |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












