4211-83559 | Private Reserve, Watson Sea Green Houndstooth - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83559 |
| Pattern Name | Watson Sea Green Houndstooth |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Striaght |
| Repeat | 2.05" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4211-83559 | Private Reserve, Watson Sea Green Houndstooth - Ronald Redding Wallpaper
4211-83559 | Private Reserve, Watson Sea Green Houndstooth - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83559 |
| Pattern Name | Watson Sea Green Houndstooth |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Striaght |
| Repeat | 2.05" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Original: $178.50
-65%$178.50
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83559 |
| Pattern Name | Watson Sea Green Houndstooth |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Striaght |
| Repeat | 2.05" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |












