5016460 | Leonidis Stripe, Blue - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016460 |
| Pattern Name | Leonidis Stripe |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 26 1/2" (67CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5016460 | Leonidis Stripe, Blue - Schumacher Wallpaper
5016460 | Leonidis Stripe, Blue - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016460 |
| Pattern Name | Leonidis Stripe |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 26 1/2" (67CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016460 |
| Pattern Name | Leonidis Stripe |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 26 1/2" (67CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












