5017120 | Brindille Starry Sky, Peacock - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017120 |
| Pattern Name | Brindille Starry Sky |
| Color Name | Peacock |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Blue |
| Theme | Stars |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017120 | Brindille Starry Sky, Peacock - Schumacher Wallpaper
5017120 | Brindille Starry Sky, Peacock - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017120 |
| Pattern Name | Brindille Starry Sky |
| Color Name | Peacock |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Blue |
| Theme | Stars |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017120 |
| Pattern Name | Brindille Starry Sky |
| Color Name | Peacock |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Blue |
| Theme | Stars |












