5017322 | Spotswood Crewel 2 Panel Set, Sky - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017322 |
| Pattern Name | Spotswood Crewel 2 Panel Set |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 108" (274CM) |
| Vertical Repeat | 168" (423CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.66 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017322 | Spotswood Crewel 2 Panel Set, Sky - Schumacher Wallpaper
5017322 | Spotswood Crewel 2 Panel Set, Sky - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017322 |
| Pattern Name | Spotswood Crewel 2 Panel Set |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 108" (274CM) |
| Vertical Repeat | 168" (423CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.66 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017322 |
| Pattern Name | Spotswood Crewel 2 Panel Set |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 108" (274CM) |
| Vertical Repeat | 168" (423CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.66 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |












