5017485 | Abaca Fine Weave Vinyl, Haze - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017485 |
| Pattern Name | Abaca Fine Weave Vinyl |
| Color Name | Haze |
| Collection | Schumacher Utility |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017485 | Abaca Fine Weave Vinyl, Haze - Schumacher Wallpaper
5017485 | Abaca Fine Weave Vinyl, Haze - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017485 |
| Pattern Name | Abaca Fine Weave Vinyl |
| Color Name | Haze |
| Collection | Schumacher Utility |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Original: $112.00
-65%$112.00
$39.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017485 |
| Pattern Name | Abaca Fine Weave Vinyl |
| Color Name | Haze |
| Collection | Schumacher Utility |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |












