5017590 | Abstract Ikat Sisal, Cadet - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017590 |
| Pattern Name | Abstract Ikat Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 18 1/8" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Ikat |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017590 | Abstract Ikat Sisal, Cadet - Schumacher Wallpaper
5017590 | Abstract Ikat Sisal, Cadet - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017590 |
| Pattern Name | Abstract Ikat Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 18 1/8" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Ikat |
Original: $154.00
-65%$154.00
$53.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017590 |
| Pattern Name | Abstract Ikat Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 18 1/8" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Ikat |












