5017700 | Ando Hand Blocked Sisal, Chambray - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017700 |
| Pattern Name | Ando Hand Blocked Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 17" (43CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Polka Dots |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017700 | Ando Hand Blocked Sisal, Chambray - Schumacher Wallpaper
5017700 | Ando Hand Blocked Sisal, Chambray - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017700 |
| Pattern Name | Ando Hand Blocked Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 17" (43CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Polka Dots |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017700 |
| Pattern Name | Ando Hand Blocked Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 17" (43CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Polka Dots |












