5017721 | Suffolk Damask, Blue - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017721 |
| Pattern Name | Suffolk Damask |
| Collection | Veere Grenney |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 41 1/2" (105CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017721 | Suffolk Damask, Blue - Schumacher Wallpaper
5017721 | Suffolk Damask, Blue - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017721 |
| Pattern Name | Suffolk Damask |
| Collection | Veere Grenney |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 41 1/2" (105CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017721 |
| Pattern Name | Suffolk Damask |
| Collection | Veere Grenney |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 41 1/2" (105CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Damask |












