5018040 | Calm Skies, Sky - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018040 |
| Pattern Name | Calm Skies |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 21 5/8" (55CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Clouds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5018040 | Calm Skies, Sky - Schumacher Wallpaper
5018040 | Calm Skies, Sky - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018040 |
| Pattern Name | Calm Skies |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 21 5/8" (55CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Clouds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018040 |
| Pattern Name | Calm Skies |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 21 5/8" (55CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Blue |
| Theme | Clouds |












