5018120 | Promenade 4 Panel Set, Document - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018120 |
| Pattern Name | Promenade 4 Panel Set |
| Collection | Carl D'Aquino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 216" (549CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 5.33 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5018120 | Promenade 4 Panel Set, Document - Schumacher Wallpaper
5018120 | Promenade 4 Panel Set, Document - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018120 |
| Pattern Name | Promenade 4 Panel Set |
| Collection | Carl D'Aquino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 216" (549CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 5.33 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |
Original: $871.50
-65%$871.50
$305.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018120 |
| Pattern Name | Promenade 4 Panel Set |
| Collection | Carl D'Aquino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 216" (549CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 5.33 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Novelty |












