6956 | Lilla Lyckan, Blue - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 6956 |
| Pattern Name | Lilla Lyckan |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 1" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



6956 | Lilla Lyckan, Blue - Borastapeter Wallpaper
6956 | Lilla Lyckan, Blue - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 6956 |
| Pattern Name | Lilla Lyckan |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 1" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $462.00
-65%$462.00
$161.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 6956 |
| Pattern Name | Lilla Lyckan |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 1" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
























