6967 | Selma, Stone And Gold - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 6967 |
| Pattern Name | Selma |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 3/4" (2CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Neutral |
| Theme | Lattice |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


6967 | Selma, Stone And Gold - Borastapeter Wallpaper
6967 | Selma, Stone And Gold - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 6967 |
| Pattern Name | Selma |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 3/4" (2CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Neutral |
| Theme | Lattice |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 6967 |
| Pattern Name | Selma |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 3/4" (2CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Neutral |
| Theme | Lattice |
























