7765 | Floral Tree, Spruce - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 7765 |
| Pattern Name | Floral Tree |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Green |
| Theme | Trail |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




7765 | Floral Tree, Spruce - Borastapeter Wallpaper
7765 | Floral Tree, Spruce - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 7765 |
| Pattern Name | Floral Tree |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Green |
| Theme | Trail |
Original: $346.50
-65%$346.50
$121.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 7765 |
| Pattern Name | Floral Tree |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Green |
| Theme | Trail |
























