7776 | Little Oak, Green - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 7776 |
| Pattern Name | Little Oak |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 4" (10.6CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



7776 | Little Oak, Green - Borastapeter Wallpaper
7776 | Little Oak, Green - Borastapeter Wallpaper
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 7776 |
| Pattern Name | Little Oak |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 4" (10.6CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $346.50
-65%$346.50
$121.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Borastapeter |
| Pattern Number | 7776 |
| Pattern Name | Little Oak |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 20 7/8" (53CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 3/4" (53CM) |
| Vertical Repeat | 4" (10.6CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Order Increments | 1 |
| Yards Per Roll | 11.0 |
| Country of Origin | SWEDEN |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
























