87302 | Textured Vegan Leather, Fog - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87302 |
| Pattern Name | Textured Vegan Leather |
| Collection | Perfect Basics: Vegan Leather & Suede |
| Width | 54 1/4" (138CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 78% PVC, 2% POLYURETHANE, 20% POLYESTER |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Grey |
| Theme | Leather |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




87302 | Textured Vegan Leather, Fog - Schumacher Fabric
87302 | Textured Vegan Leather, Fog - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87302 |
| Pattern Name | Textured Vegan Leather |
| Collection | Perfect Basics: Vegan Leather & Suede |
| Width | 54 1/4" (138CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 78% PVC, 2% POLYURETHANE, 20% POLYESTER |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Grey |
| Theme | Leather |
Original: $161.00
-65%$161.00
$56.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87302 |
| Pattern Name | Textured Vegan Leather |
| Collection | Perfect Basics: Vegan Leather & Suede |
| Width | 54 1/4" (138CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 78% PVC, 2% POLYURETHANE, 20% POLYESTER |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Grey |
| Theme | Leather |












