AH100184AH | Arthouse, Penelope Light Yellow Floral Damask - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100184AH |
| Pattern Name | Penelope Light Yellow Floral Damask |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH100184AH | Arthouse, Penelope Light Yellow Floral Damask - Brewster Wallpaper
AH100184AH | Arthouse, Penelope Light Yellow Floral Damask - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100184AH |
| Pattern Name | Penelope Light Yellow Floral Damask |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100184AH |
| Pattern Name | Penelope Light Yellow Floral Damask |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
























