AH100380AH | Arthouse, Mallory Black Vivid Floral - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100380AH |
| Pattern Name | Mallory Black Vivid Floral |
| Collection | Arthouse |
| Width | 19.7" |
| Match | Straight |
| Repeat | 19.7" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 54.2 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH100380AH | Arthouse, Mallory Black Vivid Floral - Brewster Wallpaper
AH100380AH | Arthouse, Mallory Black Vivid Floral - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100380AH |
| Pattern Name | Mallory Black Vivid Floral |
| Collection | Arthouse |
| Width | 19.7" |
| Match | Straight |
| Repeat | 19.7" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 54.2 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Faux Effects |
Original: $35.00
-65%$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100380AH |
| Pattern Name | Mallory Black Vivid Floral |
| Collection | Arthouse |
| Width | 19.7" |
| Match | Straight |
| Repeat | 19.7" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 54.2 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Faux Effects |
























