AH259502 | Arthouse, Edwin Grey Wildwood - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH259502 |
| Pattern Name | Edwin Grey Wildwood |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH259502 | Arthouse, Edwin Grey Wildwood - Brewster Wallpaper
AH259502 | Arthouse, Edwin Grey Wildwood - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH259502 |
| Pattern Name | Edwin Grey Wildwood |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Original: $28.00
-65%$28.00
$9.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH259502 |
| Pattern Name | Edwin Grey Wildwood |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
























