AH669401 | Arthouse, Truman Dove Brick - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH669401 |
| Pattern Name | Truman Dove Brick |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH669401 | Arthouse, Truman Dove Brick - Brewster Wallpaper
AH669401 | Arthouse, Truman Dove Brick - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH669401 |
| Pattern Name | Truman Dove Brick |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Faux Effects |
Original: $28.00
-65%$28.00
$9.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH669401 |
| Pattern Name | Truman Dove Brick |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Faux Effects |
























