AH901704 | Arthouse, Paulette Neutral Linen Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH901704 |
| Pattern Name | Paulette Neutral Linen Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH901704 | Arthouse, Paulette Neutral Linen Texture - Brewster Wallpaper
AH901704 | Arthouse, Paulette Neutral Linen Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH901704 |
| Pattern Name | Paulette Neutral Linen Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH901704 |
| Pattern Name | Paulette Neutral Linen Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Neutral |
| Theme | Faux Effects |
























